Aktualna tabela rekordów naszej Szkoły w lekkoatletyce.

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

Długo nam przyszło czekać na wyniki tegorocznej majowej Licealiady w lekkoatletyce, w której startowali i zwyciężyli uczniowie naszej Szkoły.

Tegoroczne majowe zmagania naszych sportowców przyniosły imponującą ilość i jakość osiągnięć a niektóre z nich zmieniły dotychczasowe rekordowe wyniki w tabeli. Ogromna determinacja i ambicja naszych zawodników poparta skuteczną pracą nauczycieli wychowania fizycznego pani Karoliny Koćmierowskiej i pana Mateusza Kraińskiego, wyzwoliły zapał i otworzyły silną wolę wśród naszych uczniów do kolejnych zwycięskich startów w lekkoatletyce wraz z ustanawianiem nowych rekordowych rezultatów i zaszczytnego zaistnienia w gronie rekordzistów Szkoły, do czego my, nauczyciele, gorąco zachęcamy.

Oto zaktualizowana tabela rekordów naszej Szkoły w lekkoatletyce.

 

oprac. mg